Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Відбулось засідання постійних комісій Бучацької районної ради

1.03.2016 року о 10:00 відбулось спільне засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, підприємництва, будівництва, транспорту і зв’язку, агропромислового комплексу, земельних відносин, торгівлі (голова комісії Сличенюк М.Я.) та постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, комунальної власності, природокористування та екології (голова комісії Мариняк І.Ф.) на якому розглянуто ряд питань в ході підготовки до сесії районної ради, що відбудеться 10 березня ц.р.

Зокрема, депутати підтримали проекти рішень сесії з питань звіту про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2015 рік та нову програму на 2016 рік. Було запропоновано організувати зустрічі з керівниками підприємств з питань умов для ведення бізнесу в районі, недосконалостях законодавства, визначитися з пріоритетами. Рекомендовано сесії районної ради ініціювати створення районної асоціації органів місцевого самоврядування «Рада Бучаччини», затвердити Статут та пожвавити роботу і надання допомоги сільським радам в рамках асоціації.

З метою активізації роботи з поліпшення благоустрою населених пунктів і забезпечення громадського порядку рекомендовано районній раді запровадити щорічний конкурс «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» починаючи з цього року.

Про проект районної програми сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території району на 2016 рік інформував начальник Бучацького районного відділення Теребовлянського відділу ГУ Національної поліції в Тернопільській області підполковник поліції Гаврилюк С.В. Вже в четвер заплановано відкрити першу в області поліційну станцію в смт. Золотий Потік, яка обслуговуватиме 16 наближених населених пунктів Пропонується підвищувати рівень інформованості мешканців населених пунктів району про передбачені законодавством якісно нові взаємовідносини громадян та поліцейських, надавати роз’яснення щодо встановлених Законом поліцейських заходів. спрямовувати зусилля на припинення незаконного обігу зброї та вибухівки, недопущення вчинення кримінальних правопорушень з їх застосуванням. Заплановано удосконалення діючої системи відеоконтролю на вулично-дорожній мережі, придбання програмно-апаратних комплексів для зняття та зберігання інформації у віддалених місцях. Саме завдяки системі відеоконтролю в м.Бучач вдалося оперативно розкрити злочин. У результаті виконання програми очікується поліпшення оперативності реагування поліції на повідомлення про злочини, ефективності роботи з протидії злочинності.

Депутати підтримали проект рішення сесії про Статут районної газети «Нова доба», про передачу в оренду приміщень районній Федерації футболу, спілці воїнів-учасників АТО, про передачу з районної ради районному центру первинної медико-санітарної допомоги автомобіля ВАЗ-21213 та внесення змін до Структури районного центру ПМСД, положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна об’єктів спільної власності територіальних громад м.Бучач, селища та сіл Бучацького району.