Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Перевезення пільгових категорій населення

Питання надання соціально значущих послуг автомобільного транспорту в перевезенні пасажирів маршрутними автобусами загального користування на пільгових умовах відповідно до законодавства перебуває на постійному контролі районної ради. Адже перевезення пільговиків – це надання можливості безоплатного проїзду в межах району учасникам АТО, інвалідам, дітям-сиротам, пенсіонерам за віком та інші категоріям громадян, які потребують соціального захисту.

В з в’язку з тим, що фінансування витрат перевізникам за пільгові перевезення не було передбачене в Державному бюджеті на 2016 рік районна рада на сесії 2 лютого 2016 року прийняла звернення до Кабінету Міністрів України про виділення необхідних субвенційних коштів в сумі 1 млн. 731 тис. грн. для забезпечення безоплатного проїзду окремих категорій громадян в громадському транспорті загального користування Бучацького району.

18 лютого ц.р. з ініціативи керівництва районної ради спільно з керівництвом і спеціалістами райдержадміністрації проведено нараду з питання забезпечення пільгового проїзду у громадському транспорті на 2016 рік з участю представника ТОВ «Бучацьке АТП 16139» Гуцула Є.Є., де прийнято рішення про дотримання умов Договорів на перевезення пільговиків коштом перевізників в кількості трьох осіб одночасно до кінця лютого. В подальшому питання безоплатного перевезення пільговиків буде вирішуватися в залежності від рішення Верховної Ради України на розгляді якої перебуває законопроект про виділення коштів на пільговий проїзд на 2016 рік.