Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Щороку 15 лютого світова спільнота відзначає Міжнародний день дітей хворих на рак

На найвищому рівні та серед простих громадян широко обговорюються проблеми медико-соціальної допомоги онкохворим дітям.

“Злоякісні новоутворення у дітей залишаються актуальною проблемою і для українського суспільства. За рівнем захворюваності Україна посідає одне з останніх рангових місць у світі, проте рівень смертності перевищує аналогічні світові показники, що свідчить про суттєві проблеми у виявленні, обліку та наданні медичної допомоги дітям зі злоякісними пухлинами. Значну роль у вирішенні проблем онкозахворювань у дорослих та дітей в Україні відіграє новостворений Національний інститут боротьби з раком. Саме він консолідує зусилля та концентрує усі наявні ресурси, полегшує доступ до лікування, профілактики та виявлення онкопатологій на ранніх стадіях, сприяє використанню нових технологій лікування, наукових досліджень, інформуванню населення, що дозволяє знизити смертність та забезпечити нормальний стан життя онкохворим.

Довідково, Бучацька ЦКРЛ 30.10.2015 року долучилася до благодійного місячника «Здай кров – врятуй дитяче життя». Ця акція була присвячена для онкохворих дітей. На чолі з головним лікарем Бучацької ЦКРЛ О.О Щиголем та зав. відділом переливання крові О.В. Кулик було зібрано 1,750 мл. крові.

Люди які відгукнулися на акцію: Ліщинський М.О., Кубішин І.М., Матура М.В., Нетребяк М.М., Бандусяк С.Я., Кущак Л.С., Шимків М.Я., Шимків С.І. Велика подяка Вам за Вашу доброту.