Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Офіційно: на Тернопільщині 43 лабораторно підтверджених випадки грипу, із них 37 – грип типу А Н1N1

Про це повідомили прес-службу департаменту охорони здоров'я ТОДА у ДУ “Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України”.

“В Тернопільській області 43 лабораторно підтверджених випадки грипу, із них 37 – грип А Н1 пандемічний, в тому числі у двох померлих з діагнозом позалікарняна двобічна пневмонія”.

За попередніми даними, значний ріст захворювання, що уможливив перевищення епідпорогу, за останній звітний тиждень зареєстровано у 12-ти адміністративих територіях Тернопільщини.

Уже в інших районах – епідеміологічна ситуація стабілізується, поширення ГРВІ та грипу зменшує оберти.

Згідно статистичних даних щоденного моніторингу, станом на 8 лютого 2016р. захворіло 1328 осіб, з них дітей – 737, в т. ч. дітей шкільного віку – 293. Госпіталізовано за день 73 осіб, в т.ч. дітей – 34.

Констатовано, що “епідситуація із захворюваності на грип та ГРВІ в області є нестійкою”.

Рішення обласного оперативного штабу із запобігання поширенню грипу продовжити санітарно-гігієнічні та протиепідемічні заходи, спрямовані на попередження можливих епідемічних ускладнень, спалахів грипу та ГРВІ на території області у зв’язку з ускладненням епідситуації із захворюваності на грип та ГРВІ, з метою своєчасної організації та санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів, спрямованих на попередження можливих епідемічних ускладнень, спалахів грипу та ГРВІ на території області діють і надалі.

Прес-служба ДОЗ ТОДА