Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ігор Костенко та Віталій Фреяк вручили стипендії ім. Героїв Небесної Сотні.

35 сесія Бучацької районної ради розпочалась з вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні, в т. ч. наших земляків Ігоря Костенка та Василя Мойсея. Депутати районної ради та запрошені спільно з отцем Юрієм помолились за душі загиблих на Майдані.

Саме на честь Героїв Небесної сотні Ігоря Костенка та Василя Мойсея Бучацька районна рада вперше заснувала стипендії для особливо обдарованих дітей за визначні досягнення у навчанні та спорті.

Стипендіатами в цьому році стали Клебан Наталія Романівна, учениця Бучацької районної комунальної музичної школи; Холод Анна – Марія Петрівна учениця Бучацької районної комунальної художньої школи, Гойда Наталія Сегріївна учениця Бучацького ліцею;, Птиць Денис Романович учень Бучацького ліцею, Сидорак Ірина Ігорівна вихованка Бучацького ЦДЮТ « Сузір’я», Симак Ігор Анатолійович вихованець Бучацького ЦДЮТ « Сузір’я» , Ющак Вероніка Василівна учениця Переволоцької ЗОШ І – ІІІ ст..

Під гарячі оплески присутніх Дипломи про призначення стипендії Бучацької районної ради вручали батько Ігоря Костенка та голова Бучацької районної ради Віталій Фреяк..