Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану. Сьогодні, з нагоди цієї дати, у Бучачі відбувся захід. Розпочався він урочистою ходою, під звуки духового оркестру, від церкви Покрови Пресвятої Богородиці до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям, де відбувся мітинг-реквієм «Афганістан – наш біль і смуток».

На пам’ятному заході були присутні голова районної ради Віталій Фреяк, перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Бейко,голова міської ради Йосиф Мосціпан, ветерани війни в Афганістані, учасники АТО/ООС та всі небайдужі.

Із словами пам’яті і шати до присутніх звернулись міський голова Йосиф Мосціпан, голова Тернопільської обласної спілки ветеранів Афганістану Сергій Лісовий, військовий комісар Бучацького РВК Сергій Дзюма та учасник війни у Афганістані, учасник АТО/ООС Роман Керницький. Дедалі дальше віддаляють роки від нас ту війну, але стоять обеліски, які будуть нагадувати про тих, хто не повернувся до батьківської хати. Ніхто та ніщо не має бути забутим, аби не забути – треба пам’ятати. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять загиблих, схиляємо голову перед їх подвигом, мужністю та витримкою. Вічна їм пам’ять. Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих, а до пам’ятного знаку воїнам-афганцям було покладено квіти та вінки.

.