Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Вітали працівників соціальної сфери району.

Сьогодні у великому залі районної ради відбулись урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери. Із професійним святом працівників соціальної сфери району привітали перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Бейко та голова районної ради Віталій Фреяк.

Керівники подякували усім працівникам соціальної сфери району за сумлінну працю, подвижницькі зусилля, висловили переконання, що їм вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує, а також побажали міцного здоров’я, домашнього затишку і тепла, щастя й радості, витримки та енергії у нелегкій благородній справі.

За особистий вклад в загальнодержавну справу – соціальний захист людей, що потребують опіки держави та з нагоди професійного свята - Дня працівника соціальної сфери кращі представники галузі були відзначені грамотами райдержадміністрації та районної ради. А подарунком винуватцям свята стали художні номери у виконанні солістів районного будинку культури.