Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Вітали з Днем фізичної культури і спорту.

Щорічно, у другу суботу вересня, в Україні відзначають День фізичної культури і спорту - свято сили, краси, здоров’я, гармонії, бадьорого настрою та впевненості в майбутнє кожного громадянина нашої держави.

Сьогодні, напередодні Дня фізичної культури та спорту, перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Бейко та заступник голови районної ради Василь Вонсяк вручили тренерам-викладачам Бучацької ДЮСШ, вчителям фізичної культури та кращим спортсменам району грамоти і грошові винагороди.

Зокрема, за високий професіоналізм, відданість справі, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту на Бучаччині та з нагоди професійного свята – Дня фізичної культури і спорту України почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджені: Ігор Павликівський – тренер-викладач з важкої атлетики Бучацької ДЮСШ, Михайло Кордівський – тренер – викладач з футболу Бучацької ДЮСШ, Руслан Бойко – тренер-викладач з важкої атлетики, Микола Головацький – тренер-викладач з легкої атлетики, Віталій Гевко – тренер-викладач з баскетболу, Андрій Юрків – вчитель фізичної культури Бучацької гімназії ім. В.Гнатюка, Богдан Монюк – вчитель фізичної культури Зеленської ЗОШ І-ІІ ст., Мар’яна Василик – майстер спорту з важкої атлетики та Ігор Півторак – чемпіон області з важкої атлетики.

Винуватцям свята керівники побажали міцного здоров’я, творчої енергії, командного духу та нових перемог.

Додамо, вчора, кращі тренери, спортсмени і викладачі фізичної культури приймали вітання та нагороди від керівників області. Серед нагороджених були і наші земляки - Ігор Павликівський та Михайло Кордівський. Також за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та з нагоди Дня фізичної культури і спорту грамотою обласної державної адміністрації нагороджена Галина Годз – головний спеціаліст сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.