Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Підбиття підсумків військових зборів та нагородження учасників.

Впродовж семи днів у селі Скоморохи Бучацького району проходили збори з військовозобов’язаними військових частин територіальної оборони Тернопільської області. Сьогодні, 6 вересня, відбулося підбиття підсумків зборів та нагородження. Участь у заході взяли заступник голови районної ради Василь Вонсяк та перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Бейко. Вони подякували усім, хто взяв участь у навчальних зборах, за стійку життєву позицію та бажання захищати державу.

За підсумками навчальних зборів військовозобов’язані отримали грамоти райдержадміністрації, районної та міської рад за зразкове виконання військового завдання, підтримання високої бойової готовності, самовідданість, високу професійну майстерність, виявлену під час навчальних зборів з призначеним складом управлінь частин територіальної оборони Тернопільської області та сувеніри Бучача, а також почесні відзнаки та грамоти Тернопільського обласного військового комісаріату.

Зазначимо, до практичних занять залучалося понад 150 осіб з різних куточків області. Під керівництвом безпосередніх командирів, які мають досвід управління підрозділами в районі проведення бойових дій на території Донецької та Луганської областей вони на практиці вдосконалили свої знання та навики із інженерної, тактичної, військово-медичної та вогневої підготовки.