Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Урочистості, присвячені Дню Державного Прапора України.

У Бучачі відбулися урочистості, присвячені Дню Державного Прапора України «Синє небо, і жовте колосся», у яких взяли участь голова районної ради Віталій Фреяк, заступник голови районної ради Василь Вонсяк, керуючий справами районної ради Василь Григоришин, перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Бейко, апарат районної ради, керівники та працівники апарату райдержадміністрації, структурних підрозділів РДА, установ і організацій району, представники громадсько-політичних сил, органів місцевого самоврядування та громадськість краю.

У цей святковий день під звуки Державного Гімну України було урочисто піднято нашу національну святиню – синьо-жовтий стяг. Цю почесну місію було доручено учаснику бойових дій на сході України Богданові Рожелюкові та чемпіонці України, майстру спорту з важкої атлетики Мар’яні Василик.

З вітальним словом з нагоди Дня Державного Прапора України до учасників святкового зібрання звернувся міський голова Йосиф Мосціпан. А святковості та урочистості заходу надали програма, підготовлена працівниками культури району, в якій прозвучали патріотичні музичні композиції та флешмоб підготовлений Арсеном Хрістовим.

Ще раз, зі святом Вас, шановні бучачани! Хай живе Україна! Навіки – вільна! Навіки – незалежна! Хай мир, спокій та щастя запанують на нашій рідні землі.