Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Святковий концерт присвячений Дню Матері.

День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому, що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

«Я до тебе, матусю, у пісні іду» - під такою назвою у районному будинку культури відбувся святковий концерт присвячений Дню матері.

Привітали учасників святкового заходу голова районної ради Віталій Фреяк та голова районної державної адміністрації Віталій Бебих. Вони побажали усім Матерям щастя, здоров’я, родинного благополуччя, взаєморозуміння, любові і тепла від своїх дітей, подякували та низько вклонилися за ту любов, турботу, ласку, терпіння, розуміння та надійну підтримку, яку вони щоденно дарують.

Окрім привітань, керівники райдержадміністрації та райради спільно із сектором у справах сім’ї, молоді та спорту РДА вручили подяки та подарунки матерям, чиї сини проходять військову службу у Збройних Силах України.

Цікаву, насичену подорож у чарівний світ музики для всіх присутніх у залі підготували викладачі та учні Бучацької районної комунальної дитячої музичної школи.