Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пам’ятаємо!

Кожного року, у ці травневі дні, дух Перемоги витає над оновленою, омитою сльозами й росами, відбудованою людськими руками землею. Минають роки, змінюються покоління. Настане той час, коли зовсім не залишиться живих ветеранів війни – творців історії, але зостанеться пам’ять про них, про їхні подвиги, про ту страшну війну, яка забрала життя мільйонів людей, принесла лихо та горе.

8 травня, з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні керівники районної державної адміністрації, районної та міської рад, а також громадськість краю побували на могилі воїнів УПА та Братській могилі, що знаходяться на Федір – горі м. Бучач.

Молитвою вшанували тих, хто не вижив, у минулій війні і сьогоднішній, хто приніс на вівтар миру, волі і щастя найдорожче – своє життя, а в знак глибокої поваги та пам’яті до підніжжя могил поклали живі квіти.

Ми завжди будемо пам'ятати ці жахливі роки, шанувати людей, які боролись за Батьківщину, хто мужньо захищав свій дім, свою родину, свій народ.