Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС.

У рамках відзначення 33-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС в районі відбулися заходи. Розпочалися вони в церкві монастиря отців Василіян Службою Божою. Відтак у райдержадміністрації відбулась зустріч керівництва району з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС.

До присутніх із вітальними словами та словами вдячності звернулися голова районної ради Віталій Фреяк, голова районної державної адміністрації Віталій Бебих та голова міської ради Йосиф Мосціпан.

До слова був запрошений і голова районної організації «Спілка Чорнобиль» Богдан Кміть, який від імені усіх учасників-ліквідаторів подякував керівництву за підтримку, увагу та за виділення матеріальної допомоги.

Під час зустрічі «чорнобильці» мали можливість задати питання, які на сьогоднішній день турбують, серед яких: видача ліків за пільговими рецептами, виділення коштів на медичне обслуговування, пільговий проїзд, тощо. По всіх питаннях отримали роз’яснення профільних структур.

«Двері органів виконавчої влади району завжди відкриті для вас та ваших сімей, як і для всіх пільговиків Бучаччини» - зазначило керівництво, завершуючи зустріч.

Зазначимо, що в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації на обліку перебуває 140 осіб постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них: І категорії - 9 чоловік, ІІ категорії – 67 чоловік, ІІІ категорії – 24 чоловік; потерпілих від Чорнобильської катастрофи І категорії – 2 чоловіки, ІІ категорії – 6 чоловік, ІІІ категорії – 25 чоловік; 8 вдів.

Минають роки після аварії на ЧАЕС… А біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов’язаних зі скорботним часом ядерного апокаліпсису. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже нема, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям.