Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Передано ключі від нових автомобілів.

Як уже раніше зазначалося, в рамках реалізації програми Президента України Петра Порошенка щодо доступної сільської медицини 29 автомобілів марки “Renault Duster” отримала первинна ланка медицини Тернопільської області. Нагадуємо, що Бучаччина отримала два автомобілі для Зубрецької та Трибухівської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Сьогодні голова районної державної адміністрації Віталій Бебих, голова районної ради Віталій Фреяк та директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергій Головецький урочисто передали ключі від нових авто лікарям Зубрецької та Трибухівської амбулаторій.

Під час урочистого заходу представники від духовенства провели обряд освячення автомобілів.

Голови райдержадміністрації Віталій Валерійович та районної ради Віталій Йосифович переконанні, що автомобілі для амбулаторій - це ще один крок наближення медицини до людей, адже сімейні лікарі матимуть можливість оперативно здійснювати виїзди до пацієнтів, транспортувати тяжкохворих у міські медичні заклади. Відтак, поетапно та змістовно підвищується якість медицини у сільській місцевості.

Автомобілі, додамо, придбані за кошти Державного бюджету, вартість однієї – 437 тисяч гривень.