Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Голова обласної ради Віктор Овчарук на Бучаччині.

У Бучацькому районі з робочим візитом перебував голова обласної ради Віктор Овчарук. Разом з начальником департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимиром Богайчуком, головою районної ради Віталієм Фреяком та головою районної державної адміністрації Віталієм Бебихом він оглянув районну лікарню та відділення гемодіалізу, поспілкувався з керівництвом КНП «Бучацька центральна районна лікарня» Бучацької районної ради Олегом Щиголем та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бучацької районної ради Сергієм Головецьким.

В рамках перебування на Бучаччині також відбулася зустріч керівників з медичними працівниками району. Розпочалась зустріч з приємного моменту. За сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм та активну громадську позицію Віктор Овчарук нагородив грамотами Тернопільської обласної ради лікаря сімейної медицини Галину Володимирівну Іванюк, завідувача поліклінічного відділення КНП «Бучацька центральна районна лікарня» Бучацької районної ради Олега Петровича Крета, завідувача терапевтичного відділення Оксану Володимирівну Огородник та завідувача Язловецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини Олександра Романовича Ярославського.

Під час зустрічі говорили про те, як медична реформа змінює та змінить якість надання медичних послуг, які роботи уже проведені у модернізації лікувальних закладів та про те, що ще заплановано зробити.

Звертаючись до медиків голова обласної ради Віктор Овчарук наголосив на тому, що реформа медицини успішно сьогодні впроваджується на Тернопільщині. Перші успіхи уже бачимо у первинній ланці. Далі робота вестиметься у вторинній та третинній ланках.

«Керівництво держави вперше за багато років звернуло увагу на медицину. Впродовж трьох останніх років створено сучасну інфраструктуру охорони здоров’я та покращено матеріально – технічну базу установ. Значну частину коштів для цього виділяємо із обласного бюджету» - зазначив він.

Голова обласної ради підкреслив: «Сьогодні ми стоїмо на шляху перетворення закладів охорони здоров'я з бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства і, відповідно, принцип оплати роботи лікарів не за час, проведений на робочому місці, а за надану пацієнту послугу. Основна мета цього кроку – дати гідну заробітну плату лікарю, який працює. Зміни в медицині вже помітні у зарплатах лікарів загальної практики сімейної медицини, у них тепер абсолютно нове забезпечення і сьогодні вже отримують від 12-20 тис. грн.. 2019 рік продовжить ці зміни у вторинній ланці медицини і вони обов'язково будуть позитивними».