Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На Бучаччині вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні ми, як і вся Україна, через 5 років після жахливих подій у Києві, віддаємо шану Героям, загиблим на Майдані. Це їх нині називають Небесною Сотнею. Вони віддали життя за свою країну, за наше майбутнє.

20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, в районному будинку культури відбувся вечір-пам'яті загиблих на Майдані «Герої не вмирають», у якому взяли участь керівництво та працівники районної ради, районної державної адміністрації та міської ради, районних установ та орнанізацій, представники громадсько-політичних сил, учасники АТО, молодь та громадськість краю.

Під час заходу, який організували працівники районного будинку культури, звучали щемливі пісні, задушевні вірші та сценки. Державним Славнем та хвилиною мовчання учасники й присутні вшанували всіх, хто так і не повернувся додому.

Багато загинуло відважних чоловіків відстоюючи інтереси України та українців. Не оминула смерть і наш Тернопільський край. Полеглих героїв Тернопільщини шестеро – Ігор Костенко, Василь Мойсей, Олександр Капінос, Устим Голоднюк, Назар Войтович та Тарас Слободян.

Не забудемо… Ніколи не забудемо цю страшну втрату. Небесна Сотня для кожного з нас справжні Герої України! Вони зробили найважче, а нам залишається жити, аби їхня смерть не була марною. Слів бракує, щоб висловити кожному Герою вдячність за те, що поклали за нас свої життя.

Дякуємо батькам, що Вас виховали. Дякуємо сім’ям, які Вас відпустили на Майдан. Простіть, що не ми на вашому місці, що не врятували Вас від смертельної кулі. Пробачте батьки, які втратили сина. Пробач дружино, що втратила опору життя. Пробачте діточки, що ви тепер осиротіли. Пробачте молоді дівчата, яким мрії обірвали… В нашому житті Ви назавжди Герої, до кінця життя будемо вдячні Вам за мужність і за нове народження України! Спасибі Вам!!! Герої не вмирають!

Цього ж дня біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні в Бучачі всечесні отці відслужили поминальну панахиду та спільно зі всіма помолились за спокій та мир душ наших Героїв.

А завершився захід, під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача», покладанням квітів та запаленням пам’ятних лампадок.