Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Мітинг-реквієм з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану, вже сивочолі, але з бойовим духом і відданістю військовій присязі, під звуки духового оркестру, чоловіки пройшли від церкви Покрови Пресвятої Богородиці до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям в Бучачі, де відбувся мітинг-реквієм «Крізь пекло війни».

В урочистій ході взяли участь представники влади – голови районної ради Віталій Фреяк, районної державної адміністрації Віталій Бебих, міської ради Йосиф Мосціпан.

Розпочався захід із спільної молитви за душі тих воїнів, які полягли на території інших держав.

Із словами пам’яті та шани до присутніх звернулись міський голова Йосиф Мосціпан, військовий комісар Бучацького РВК Іван Михайлецький та голова Бучацької районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Володимир Пішко. Вони наголосили на необхідності завжди пам'ятати тих, хто поліг у локальних війнах, що вирували у різних країнах світу, адже молоді люди йшли туди не за орденами і медалями, вони світло вірили, що виконують свій обов’язок та йдуть не воювати а захищати.

З нагоди 30-літнього ювілею виведення військ з Афганістану Віталій Фреяк та Віталій Бебих вручили воїнам-афганцям ювілейні медалі «Честь. Мужність. Пам’ять» та побажали їм здоров’я, щастя, душевного спокою, такого дуже очікуваного для нас усіх миру, на нашій славній Україні.

Хвилиною мовчання вшановано пам'ять тих, хто віддав своє життя в Афганістані та на території інших держав, запалено Свічу пам’яті та покладено квіти до пам’ятного знаку воїнам-афганцям з надією на те, що війна більше не відбиратиме життя молодих, сповнених оптимізму та життєвої енергії мужніх синів України.