Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Нарада з питань регіонального розвитку Бучацького району.

17 січня на базі Бучацького державного навчального закладу «Бучацьке професійно-технічне училище» відбулась нарада з питань регіонального розвитку Бучацького району. Провів нараду голова районної державної адміністрації Віталій Бебих. Участь у ній взяли голова обласної державної адміністрації Степан Барна, заступник голови облдержадміністрації Олег Валов, голова Бучацької районної ради Віталій Фреяк, заступники голови райдержадміністрації, депутати обласної та районної рад, керівники окремих структурних підрозділів ОДА, РДА, районних установ та організацій, голови міської та сільських рад, об’єднаних територіальних громад.

Розпочалася нарада віншуванням та колядою від викладацького та учнівського колективу ДНЗ «Бучацьке професійно-технічне училище».

Далі до слова був запрошений голова облдержадміністрації Степан Барна. У своєму виступі Степан Степанович розповів про переваги децентралізації, результати успішного проведення реформи на Тернопільщині, ініціативи медичної та освітньої сфер, звернув увагу на будівництво доріг в області, значні надходження з державного фонду регіонального розвитку, залучення додаткових коштів внаслідок реалізації проектів та програм. Також очільник ОДА наголошував на необхідності забезпечення комфортного бізнес-клімату, сприянні розвитку малого підприємництва, створенні нових робочих місць, зростанні надходжень до бюджету, тощо.

Учасники наради приступили до розгляду питань порядку денного. З доповіддю «Державна стратегія регіонального розвитку України - платформа для створення умов розвитку Бучаччини» виступив голова районної державної адміністрації Віталій Бебих. Він провів аналіз виконання основних показників соціально-економічного та культурного розвитку Бучацького району, визначених в рамках стратегії регіонального розвитку Тернопільської області на період до 2020 року.

З даного питання виступив і голова районної ради Віталій Фреяк. Він зупинився на стратегічних завданнях, які стоять перед районом у 2019 році. Серед них, він означив як центральне¬ — домогтися утворення Бучацького госпітального округу. Голова районної ради обґрунтував доцільність такого утворення та звернувся до голови облдержадміністрації з тим, щоб спільне рішення Бучацької та Монастириської районних рад було враховане, оскільки крім наближених до населення медичних послуг вторинного рівня це дасть можливість в майбутньому зберегти Бучацький район, як адміністративну територіальну одиницю.

Про розвиток інфраструктури міста Бучач говорив голова Бучацької міської ради Йосиф Мосціпан.

Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Оксана Мелешко інформувала про освітні ініціативи в дії та пріоритети розвитку освіти. У виступі вона звернула увагу на питаннях зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти, впровадження стандартів Нової української школи, інклюзивного навчання тощо.

За підсумками наради регіонального розвитку Бучацького району прийнято відповідні рішення.