Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

«Різдвяні дзвони».

У районному будинку культури відбувся ХІ-й районний фестиваль зимового календарно-обрядового фольклору «Різдвяні дзвони».

За християнською традицією розпочали та поблагословили фестиваль «Різдвяні дзвони» отець Роман Іваноньків та отець Юрій Матвіїшин.

Із Новорічно-Різдвяними святами присутніх в залі привітали голова районної ради Віталій Фреяк та перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Бейко. Виступаючі побажали усім міцного здоров’я, домашнього затишку, успіхів та взаєморозуміння у кожній родині.

Протягом фестивалю для глядачів лунали колядки, щедрівки та віншування від кращих колективів районного будинку культури та сільських клубних установ району.

Відгуки бучачан, їхній позитивний настрій переконливо свідчили, що організатори фестивалю досягли своєї мети - представити багату культуру, продовження та прославляння традицій давнини, які з покоління в покоління, віддають шану великому святу Різдва Христового.

За сприяння Бучацької районної державної адміністрації, Бучацької районної ради та сектору у справах сім’ї, молоді та спорту РДА колективи та усі присутні у залі отримали солодкі подарунки.