Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Сесійні засідання районної ради в грудні.

Протягом останнього тижня відбулося три пленарні засідання двадцять шостої сесії Бучацької районної ради та одне спільне засідання Бучацької та Монастириської районних рад.

Прийняті депутатами рішення дали можливість установам району, що фінансуються з районного бюджету, успішно завершити фінансовий рік.

Окрім цього було прийнято цільову субвенцію з державного бюджету, яку направлено на капітальний ремонт по впровадженню енергозберігаючих технологій із заміною віконних та дверних блоків Озерянської ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 219тис.грн., капітальний ремонт будівлі Бучацької центральної комунальної районної лікарні на суму 380тис.грн., капітальний ремонт фасадів та покрівлі даху теперішньої художньої школи по вул.Шкільна,1 на суму 251тис.грн., за що окрема подяка Народному депутату України Люшняку М.В., а також направлені кошти на співфінансування будівництва амбулаторії в с.Зубрець.

Спільне засідання Бучацької та Монастириської районних рад засвідчило одностайну позицію щодо утворення Бучацького госпітального округу (а не віднесення Бучацького району до Чортківського, а Монастириського – до Бережанського госпітальних округів, як це передбачено Постановою Кабінету Міністрів України). Сподіваємось, що спільну позицію депутатів двох рад буде почуто та враховано.