Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Відкрито Бучацький районний інклюзивно-ресурсний центр.

У травні цього року Бучацькою районною радою було утворено юридичну особу - «Бучацький районний інклюзивно-ресурсний центр».

А вже сьогодні 25 жовтня 2018р. відбулося відкриття цього навчального закладу, що стало можливим завдяки спільним зусиллям районної ради, районної державної адміністрації та міської ради. Він став шостим закладом, який відкрився сьогодні в Тернопільській області. Від тепер доступні та комфортні умови для навчання учнів з особливими потребами будуть забезпечені і в нашому районі. А для цього підібраний професійний та творчий педагогічний колектив.

З відкриттям Бучацького районного інклюзивно-ресурсного центру присутніх привітали голова Тернопільської ОДА Степан Барна, голови районної ради та райдержадміністрації Віталій Фреяк та Віталій Бебих, керівник навчального закладу Наталя Хоміцька. Серед присутніх були директори загальноосвітніх шкіл Бучацького району та педагогічний колектив новоутвореного закладу.

Розташувався центр у приміщенні Бучацької загальноосвітньої школи І-ІІст., яка знаходиться у селищі цукрового заводу. У ньому фахівці надаватимуть комплексну психолого-педагогічну допомогу та проводитимуть корекційно-розвиткові заняття з дітьми із міста Бучача, Трибухівців і Золотого Потоку. Уже є 58 заявок на навчання, однак потребують інклюзивного навчання понад 300 дітей.

Голова районної ради Віталій Фреяк побажав колективу новоутвореного закладу плідної праці на задоволення освітніх потреб дітей.