Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Бучачани відсвяткували День молоді.

У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це час кохання та мрій, пошуку свого життєвого шляху, час планування майбутнього.

24 червня, міський сквер надав можливість всім бажаючим бучачанам відзначити День молоді, який щорічно припадає на останню неділю червня.

З нагоди свята до молоді Бучаччини звернувся заступник голови районної державної адміністрації Ігор Погонець, голова районної ради Віталій Фреяк та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА Оксана Пискливець.

Краще молоде покоління Бучаччини було нагороджено грамотами та подяками райдержадміністрації та районної ради, а також грошовими преміями.

В рамках святкового дійства відбулася концертна програма за участю переможців районного хореографічного конкурсу «Танцювальний калейдоскоп» та художніх аматорських колективів Бучацького районного будинку культури.

Паралельно із концертною програмою молодь та діти мали можливість взяти участь в ігровому містечку: настільні ігри, вуличні ігри, мафія, естафети, боді-арт, молодіжний пісенник, що було розгорнуте у кварталі біля АРТ-двору, а також в іграх, розвагах, конкурсах, квестах, покататися на атракціонах та каруселях.

Не залишили байдужими глядачів і виступи драйвового молодіжного гурту з Тернополя «Los Colorados» та міста Чорткова Кавер-бенд «MusicWay».