Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Запрошуємо відвідати фестиваль духової музики «Бучацькі фанфари».

Оргкомітет фестивалю духової музики «Бучацькі фанфари» запрошує до дивовижного міста Бучача!.

Це унікальне місто архітектурних ансамблів, мальовничих куточків природи, гостинних людей. Край, де народилося багато творчих особистостей, серед яких лауреат Нобелівської премії Шмуель Агнон, оперна діва Соломія Крушельницька. Де творив відомий майстер-скульптор Йоанн Георг Пінзель у тандемі з автором величних споруд архітектором Бернардом Меритином. Продовжуючи мистецькі традиції славетних земляків, бучачани і сьогодні пишуть свою творчу історію. Однією з цікавих сторінок цього літопису є фестиваль духової музики «Бучацькі фанфари», який відбудеться 20 травня у місті Бучач Тернопільської області.

Цього року – це уже шосте свято музики, яке об’єднує унікальні, духові оркестри не тільки Тернопільської області, але й Івано-Франківщини, Хмельниччини та Львівщини. Дивовижне суцвіття музичних творів у виконанні віртуозів духової музики зачарує самого вибагливого слухача. Оркестри ваблять не тільки майстерним виконанням, кожний виконаний твір – це окрема вистава, під час якої глядача дивує поєднання музики з динамічним рухом музикантів – це створює настрій, привертає увагу, захоплює та залишає незабутнє враження.

Під час фестивального дійства буде зареєстровано рекорд за участю експертів Національного Реєстру Рекордів України в категорії «Наймасовіше виконання духовного гімну "Многая літа тобі, Україно!"». Заявлено понад 2000 учасників рекорду, які виконають гімн під музичний супровід зведеного духового оркестру в кількості 470 чоловік.

Сподіваємося, що рекорд стане не тільки гордістю бучачан, залишивши незабутні враження від виконання музичного твору, який буде вабити калейдоскопом голосів та мереживом звучання музичних інструментів, але й стане саме тим дійством, яке об’єднає наші серця, зміцнить віру, зцілить душу та звучатиме в підтримку воїнів, які захищають кордони країни сьогодні і в пам'ять тих, хто віддав життя за Батьківщину.

Запрошуємо відвідати фестиваль духової музики «Бучацькі фанфари» та висвітлити події на інформаційних каналах.