Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Матерям даруйте доброту.

День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому, що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

«Матерям даруйте доброту» - під такою назвою у районному будинку культури відбувся святковий концерт присвячений Дню матері.

Слово для привітань мали голова районної ради Віталій Фреяк, голова районної державної адміністрації Віталій Бебих, голова міської ради Йосиф Мосціпан, а також голова Бучацької районної громадсько-просвітницької організації «Союз Українок» Мирослава Хабурська.

Цікаву, насичену подорож у чарівний світ музики для всіх присутніх у залі підготували учнівський та вчительський колективи Бучацької музичної школи. Варто зазначити, що в цьому році виповнюється 55 років з дня заснування Бучацької музичної школи. За цей період навчання школу закінчило понад півтора тисячі учнів. Багато з них стали відомими музикантами в Україні і за її межами, а також прославили школу на багатьох престижних Міжнародних і Всеукраїнських конкурсах. Власне концерт присвячений Дню матері відбувся в рамках святкування ювілею школи, а також підсумку роботи за навчальний рік.

Окрім маси задоволення від виступів, всі присутні в залі високошановані жінки-матері отримали солодкий подарунок та листівку з привітанням від голів райдержадміністрації, районної та міської рад.