Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Найбільша кількість депутатів усіх рівнів у вишиванках на одній локації.

350 депутатів різних рівнів – від Верховної ради до сільських рад, депутатів з Тернопільщини, Київщини, Черкащини, Львівщини –зібралися 13 травня у Тернополі у вишиванках на Х Всеукраїнському фестивалі національної вишивки та костюма «Цвіт вишиванки». Відтак був встановлений рекорд України «Найбільша кількість депутатів усіх рівнів у вишиванках на одній локації» у категорії «масові заходи».

Активну участь взяли і депутати Тернопільської обласної ради, міської ради, селищних та сільських рад Тернопільщини, а також і народні обранці від нашого краю.

На фестивалі також відбулась презентація вишитого міжнародного рушника єднання «Цвіт вишиванки». Його довжина сягає 12 метрів. На ньому мають з’явитися вишиванки з традиційними орнаментами усіх областей України та Криму, а також вишиття з 25-ти країн, де компактно проживають українці. За словами голови оргкомітету фестивалю Євгена Філя, сьогодні на рушнику представлені традиційні візерунки з Тернопільщини та Івано-Франківщини. Вишивали його і українці Канади, Польщі і Німеччини. Естафету урочисто перейняла Черкащина – рушник було вручено майстрині із Канева. Згодом він помандрує іншими регіонами України та іншими державами.