Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

32-гі роковини трагедії на Чорнобильській АЕС.

У рамках відзначення 32-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС в районі відбулися заходи. Розпочалися вони в церкві монастиря отців Василіян Службою Божою та панахидою за жертвами Чорнобильської катастрофи. Відтак, у великому залі районної ради відбулась зустріч керівництва району з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС та членами їх родин.

До присутніх із вітальними словами та словами вдячності звернулися голова районної ради Віталій Фреяк, голова районної державної адміністрації Віталій Бебих, та голова міської ради Йосиф Мосціпан.

До слова був запрошений і голова районної організації «Спілка Чорнобиль» Богдан Кміть, який від імені усіх учасників-ліквідаторів подякував керівництву району за підтримку, увагу та за виділення матеріальної допомоги.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто заснув вічним сном, після тої страшної трагедії.

Під час зустрічі «чорнобильці» мали можливість задати питання, які на сьогоднішній день турбують, серед яких: видача ліків в аптеці, виділення коштів на пільгове медичне обслуговування, надання приміщення районній організації «Спілка Чорнобиль» тощо. По всіх питаннях отримали роз’яснення профільних структур.

Зазначимо, що в управлінні праці та соціального захисту населення на обліку перебуває: учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії - 9 чоловік, ІІ категорії – 67 чоловік, ІІІ категорії – 26 чоловік; потерпілих від Чорнобильської катастрофи І категорії – 2 чоловіки, ІІ категорії – 6 чоловік, ІІІ категорії – 26 чоловік; 14 дітей, 22 вдови.

Минають роки після аварії на ЧАЕС… А біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов’язаних зі скорботним часом ядерного апокаліпсису. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже нема, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям.