Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

204-та річниця з Дня народження Тараса Шевченка.

Українців об’єднує спільна історична пам'ять та культурне надбання нації. У складні моменти ці фактори консолідують нас навколо прагнення жити у вільній демократичній державі, за яку боролися цілі покоління. Хтось відстоював право нашої країни на самовизначення зі зброєю в руках, а інші силою свого слова надихали на подвиг. Одним із символів нашої Батьківщини став Тарас Григорович Шевченко, який у своїх творах описав глибину болю і трагедію українського народу в його прагненні до життя у вільній державі. Ми пам’ятаємо про великого Кобзаря і часто згадуємо його мудрі напутні слова, будуючи омріяну поетом Україну.

7 березня, з нагоди 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка у районному будинку культури відбулося музично-театралізоване свято «Лунають дзвони Шевченкової правди», у якому взяли участь голова районної ради Віталій Фреяк, заступник голови Василь Вонсяк, голова районної державної адміністрації Віталій Бебих, його заступники Іван Кузь та Ігор Погонець, керівники та працівники районної та міської рад, установ та організацій району, представники політичних партій та громадських організацій, учнівська молодь та громадськість краю.

Про життєвий і творчий шлях великого поета, художника, людину, на яку орієнтуються українці - Тараса Шевченка розповіла вчитель української мови та літератури Бучацької гімназії Світлана Закришка.

Далі зі сцени лунали поезія Шевченка, пісні на його слова й йому присвячені, а до підніжжя пам’ятника Великому Кобзареві були покладені квіти.

Завершився захід, який підготували вчителі та учні Бучацької гімназії ім. В.Гнатюка та Бучацької музичної школи, спільним виконанням «Заповіту» Тараса Григоровича Шевченка.