Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Відбулося перше пленарне засідання 18-ї сесії районної ради сьомого скликання.

08 грудня 2017року відбулося перше пленарне засідання 18-ї сесії районної ради сьомого скликання. Сесією затверджено звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року, внесено зміни до районного бюджету на 2017 рік.

Також депутати проголосували за внесення змін до районних програм, затвердили ряд договорів про міжбюджетні трансферти на часткове фінансування районних установ, внесли низку змін цільового призначення, взяли до уваги звіт територіально центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бучацького району та комплексну районну програму підтримки і розвитку патронажної служби в Бучацькому районі на 2017-2021 роки та ін.

По закінченні розгляду усіх питань порядку денного відбулась урочиста частина присвячена Дню місцевого самоврядування. Розпочалась вона невеличким музичним привітанням від колективу районного будинку культури.

За підсумками щорічного районного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку». відбулося нагородження переможців. Зокрема, дипломами райдержадміністрації та районної ради нагороджено: Пилявську сільську раду, яка зайняла І місце і отримала 20 тисяч гривень; Бариську і Жизномирську сільські ради, які зайняли ІІ місце і отримали по 10 тисяч гривень; Ріпинецьку, Ліщанецьку та Старопетликівську сільські ради, які зайняли ІІІ місце і отримали по 7 тисяч гривень.

Окрім того, з нагоди свята, головою районної ради було вручено грамоти депутатам райради за активну депутатську діяльність, вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району.