Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Школа з іменем Героїв.

23 листопада 2017 року в Зубреці урочисто відзначили присвоєння місцевій школі імені Героїв Небесної Сотні Ігоря Костенка та Василя Мойсея. Подію присвятили Дню Гідності та Свободи. Її учасниками стали депутат Народний депутат України Микола Люшняк, голова Бучацької районної ради Віталій Фреяк, депутат районної ради, керівник ПАП «Зубрець» Степан Кушнірчук, керуючий справами Бучацької районної ради Василь Григоришин, депутати районної та обласної рад, представники районної адміністрації, родини та друзі героїв Небесної Сотні Ігоря Костенка та Василя Мойсея, учасники Революції Гідності, шкільна спільнота та громада села.

Всім, хто прийшов цього дня на захід, мали за честь бути поряд з рідними Ігоря Костенка та Василя Мойсея, розділяти з ними скорботу і гордість за синів–героїв. Про це говорив у своєму виступі голова Бучацької районної ради Віталій Фреяк:- «Вони були найсильніші, найсміливіші духом. Вони не злякалися виступити на захист Гідності, Справедливості та Свободи. Біль і смуток у нас на душі, бо загинули дуже молоді люди… Наше завдання – зберегти пам'ять про них назавжди. І найгіднішим вшануванням для наших героїв має стати наша спільна праця у будівницві такої держави, про яку вони мріяли: справедливої, чесної, комфортної для кожного українця».

Керуючий справами районої ради Василь Григоришин прочитав свій поетичний спогад про найдовшу і найстрашнішу ніч Майдану, а також передав батькові Ігоря Костенка шовкові прапори на могилу сина.

Учні школи нагадали події 2013-2014рр, які стали історією та виконали пісенні твори народжені Революцією Гідності. Пам'ятну дошку з новою назвою школи освятили настоятель місцевої церкви о.Володимир Мостовий, духівник Майдану о.Юрій Матвіїшин та брат Василя Мойсея о.Роман.