Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Бучачани відзначили День Гідності та Свободи.

Щороку 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, який присвячений двом доленосним для України подіям: Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Наш святий обов’язок у цей день – згадати всіх Героїв, які виборювали свободу України і віддали свої життя за краще майбутнє рідного народу. У їх когорті – герої Небесної сотні та українські вояки, котрі загинули під час антитерористичної операції на сході України. Це ті молоді патріоти України, які боролися за честь, справедливість та гідність українського народу. Ми не повинні і не маємо права забути про це, нехай їхня жертовність не стане даремною. Герої сьогодення поклали свої голови за мирну Україну для нас і для прийдешніх поколінь.

Саме в цей день, на майдані Волі біля меморіальної дошки Героїв Небесної Сотні бучачани відзначили День Гідності та Свободи. У заході взяли участь працівники районної ради, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, керівництво району, учасники Революції Гідності та АТО, представники політичних партій, громадських організацій та волонтерських рухів, учнівська та студентська молодь, громадськість краю та духовенство.

Всечесні отці спільно із присутніми помолились за героїв, які боролися за світле майбутнє і кращу долю України.

“Ми, молоде покоління, повинні пам’ятати і віддавати шану Героям кожен день” - зазначив під час свого виступу студент Бучацького коледжу Подільського ДАТУ Степан Каліка.

В знак пам’яті про загиблих на майдані учасники заходу поклали квіти до меморіальної дошки Героїв Небесної Сотні та запалили лампадки.

Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті. Герої не вмирають!