Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Вітали працівників соціальної сфери району з професійним святом.

Щороку в першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято усіх, хто піклується про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей. Сьогодні, напередодні Дня працівника соціальної сфери, у великому залі районної ради відбувся урочистий захід.

Із професійним святом працівників соціальної сфери району привітали голова районної ради Віталій Фреяк та голова районної державної адміністрації Віталій Бебих.

Керівники району подякували працівникам галузі за чесне і сумлінне виконання своїх службових та громадських обов’язків, за благородство душі, чуйність і терпіння, які вони проявляють щодня та побажали всім присутнім міцного здоров’я, домашнього затишку і тепла, щастя й радості, витримки та енергії у нелегкій благородній справі.

До привітань також долучились начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Євген Щербатий та начальник Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Михайло Бобин.

Кращі працівники соціальної сфери району були відзначені грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Подарунком винуватцям свята стали художні номери у виконанні солістів районного будинку культури.