Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

В Бучачі презентували проект розвитку агро- та екотуризму.

У великому залі районної ради 1 листопада відбулась презентація проекту "Greenways" та впровадження його при розвитку еко- та агротуризму туристичної дестинації «Тернопільське Придністер’я». Мережа Greenways (Зелені шляхи) – це європейська модель розвитку туристичних територій, яка передбачає використання природно-культурної спадщини.

У заході, взяли участь голова районної ради Віталій Фреяк, голова районної державної адміністрації Віталій Бебих та його заступник Ігор Погонець, міський голова Йосиф Мосціпан, начальник відділу культури, національностей, релігій і туризму Андрій Ковалко, голови об’єднаних територіальних громад та сільських рад, представники закладів культури та громадських організацій, готельєри, ресторатори, власники туристичних баз та баз відпочинку, активні діячі району та зацікавлені особи.

Презентацію провів керівник проектної групи Сергій Підмогильний. Зазначимо, що розробником проекту є Українська асоціація активного та екологічного туризму.

В ході презентації обговорювалися проблеми розвитку Зелених шляхів в нашому районі, вирішення цих проблем, а також ризики при їх вирішенні.

До слова, реалізація проекту дає можливість створити конкурентний територіальний туристичний продукт, який буде інтегрований в національну і європейську мережу Зелених Шляхів.