Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Керівники району переконані, що тільки спільні зусилля всіх гілок влади приведуть до бажаного результату.

Голова районної ради Віталій Фреяк, голова районної державної адміністрації Віталій Бебих та помічник народного депутата України Миколи Люшняка Ігор Павлишин здійснили робочу поїздку на територію Зубрецької сільської ради.

В рамках робочої поїздки керівники побували у Зубрецькій загальноосвітній школі І- ІІІ ступенів, де ознайомились з роботами, які проводяться по заміні вікон та дверей. Зазначимо, що на капітальний ремонт по заміні вікон та дверей у Зубрецькій ЗОШ І-ІІІ ст. виділено 558 772 грн. – це кошти, які район отримав за сприяння народного депутата України Миколи Люшняка на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку території та 16 770 грн. – кошти виділені з районного бюджету.

Окрім того, посадовці відвідали Зубрецький дошкільний навчальний заклад, в якому завдяки спільним зусиллям районної влади та сільської ради вдалось зробити ремонт фасаду дитячого садка та реконструкцію веранди із заміною даху, дверей та вікон. На ці роботи виділено 36,4 тис. грн. з районного бюджету та 36,4 тис. грн. з сільського бюджету.

Резюмуючи огляд ремонтних робіт керівники району зазначили, що у районі за останні два роки як у шкільних, так і дошкільних навчальних закладах за кошти районного бюджету проведено великий обсяг робіт.

«Робота в цьому напрямку триватиме і надалі. І тільки спільні зусилля всіх гілок влади приведуть до бажаного результату» - переконані керівники.