Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Бучаччина відсвяткувала 75-ту річницю створення УПА та День захисника України.

З нагоди 75-ої річниці створення УПА та Дня захисника України в районні відбулись заходи. Розпочались вони урочистою ходою від адмінбудинку до могили воїнів УПА. В урочистому заході взяли участь голова районної ради Віталій Фреяк, заступник голови районної ради Василь Вонсяк, голова районної державної адміністрації Віталій Бебих та його заступники, міський голова Йосиф Мосціпан, учасники АТО, представники районних служб, установ та організацій, волонтерських і громадських організацій, політичних партій, учнівська молодь та небайдужі жителі району.

Біля могили воїнів Української Повстанської Армії всечесні отці спільно із присутніми помолились за душі загиблих, які боролись за волю і Незалежність України. В знак пам’яті та шани до могили лягли квіти. Після чого, урочистості продовжились у районному будинку культури.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся голова районної державної адміністрації Віталій Бебих. До привітань також долучились голова районної ради Віталій Фреяк, голова товариства «Меморіал» ім. В.Стуса Орися Синенька та заступник голова районної спілки ветеранів АТО Іван Лучка.

За особисту мужність, самовідданість, патріотизм та самопожертву, виявленні у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України та з нагоди відзначення Дня захисника України керівники району вручили грамоти учасникам бойових дій – учасникам АТО.

Окрім того, грамотою Тернопільської обласної державної адміністрації за активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у становлення і розвиток Української держави та з нагоди 75-річчя створення УПА нагороджена голова Бучацької районної організації товариства «Меморіал» ім.. В.Стуса Синенька Ореста Петрівна.

Після офіційної частини урочистостей всім присутнім була представлена тематична концертна програма «За честь, за славу, за народ», яку підготували учасники художньої самодіяльності Бучацького ПТУ.

Талановиті вихованці училища під керівництвом викладачів закладу подарували учасникам заходу особливий настрій, сповнений історичною пам’яттю про часи козацької звитяги, великі дні Визвольних змагань та подій сьогодення.