Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради № 194 від 28 жовтня
2016 року “Про затвердження “ Положення про формування складу та організацію роботи
конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на вакантну посаду керівника
комунального закладу культури, що належить до сфери управління Бучацької районної ради”

 

З метою забезпечення процедури формування конкурсної комісії та проведення конкурсу на вакантну посаду директора Бучацького районного комунального будинку культури тільки у відповідності до вимог Закону України “Про культуру”, керуючись п.20 ст.43 та п.5ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, комунальної власності, природокористування та екології, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради № 194 від 28 жовтня 2016 року “Про затвердження “ Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на вакантну посаду керівника комунального закладу культури, що належить до сфери управління Бучацької районної ради”.

2. Виконавчому апарату районної ради формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на вакантну посаду керівника комунального закладу культури, що належить до сфери управління Бучацької районної ради провести тільки у відповідності до вимог Закону України “Про культуру”.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, комунальної власності, природокористування та екології.

 

Голова Бучацької районної ради                                               В.Й.Фреяк