Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Свято радості і надії відбулося 1 червня в Бучачі.

Традиційно початок літа був урочистий , адже 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Гамірне свято радості і надії пройшло у Бучацькому міському сквері. Юних жителів краю від влади району привітали голова Бучацької районної ради Віталій Фреяк та голова РДА Віталій Бебіх. Освітяни нагородили своїх найкращих вихованців – відмінників навчання, призерів обласних та всеукраїнських олімпіад, конкурсів, змагань, вручивши грамоти та грошові премії .

Та найголовнішою подією цього свята є те,що двоє дітей, позбавлених батьківського піклування отримали власне житло. Відділ у справах дітей Бучацької РДА за сприяння голови Бучацької районної ради Віталія Фреяка в рамках «Програми забезпечення житлом дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування» придбав будинок в одному із сіл району. В ньому мешкатимуть брат і сестра, батько яких помер, а матір позбавили батьківських прав. Як зазначив начальник відділу у справах дітей Бучацької РДА Василь Єднак, дім придбали враховуючи побажання дітей та опікунів – він розташований у їхньому родинному селі. Там діти хочуть проживати після завершення навчання.

Справжнє містечко розваг з атракціонами та святковим обідом організували підприємці Олег Трофимук та Вікторія Зливко. Це була благодійна акція для дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.