Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Україна – Європейська держава

11 травня стало визначним та історичним днем для всіх українців. Рада Міністрів Європейського Союзу ухвалила рішення про скасування візових вимог для громадян України, офіційно завершивши процес надання українцям безвізового режиму.

З нагоди ухвалення Радою Європейського Союзу рішення про надання Україні безвізового режиму та з нагоди відзначення Дня Європи, в Бучачі на Майдані Воля відбулась церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Європейського Союзу.

У церемонії взяли участь керівники та працівники районної ради, керівництво та структурні підрозділи РДА, міська рада, установи та організації району, молодь та активна громадськість краю.

Із цим доленосним для України рішенням присутніх привітали голова районної ради Віталій Фреяк та голова РДА Віталій Бебих.

Під Державний Гімн України та Гімн Європейського союзу керівництво району підняло прапори.

Відомо, що відповідно до ухвалення Радою міністрів Євросоюзу рішення про надання безвізового режиму 17 травня відбудеться його офіційне підписання в європейському парламенті у Страсбурзі, участь у церемонії якого візьме Президент України Петро Порошенко. Далі рішення опублікують в офіційному віснику ЄС, і через 20 днів після публікації безвіз почне діяти – попередньо з 11 червня 2017 р.