Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ГЕС на Дністрі, останнє слово за місцевими громадами

27 січня 2017р. на запрошення ПАТ «Укргідроенерго» делегація від Тернопільської області у складі представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадських екологічних організацій відвідали Дністровську гідроакумулюючу електростанцію (Чернівецька область).

Від Бучацького району в складі делегації були голова районної ради Віталій Фреяк, керуючий справами районної ради Василь Григоришин, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Іван Лесюк, депутат Золотопотіцької об’єднаної територіальної громади Юрій Томашів.

У рамках робочої поїздки учасники делегації ознайомилися із роботою гідроелектростанції, етапами її будівництва та експлуатацією. Відбулася зустріч із керівником ГАЕС Сокирянського району, міським головою Новодністровська та головами сільських рад. Учасники обговорили значення ГЕС у соціально-економічному житті Чернівецького краю та відвідали об’єкти соціальної сфери, зокрема лікарню та будинок культури, котрі були побудовані за кошти «Укргідроенерго».

Як відомо, ведуться проектно-вишукувальні роботи на будівництво на Дністрі шести ГЕС, чотири з яких в межах Тернопільської області.

Останнє слово за місцевими громадами.