Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

27 січня День пам’яті Ігоря Римара

27 січня о 9:00 у церкві с. Ріпинці Бучацького району відбудеться Поминальна Служба Божа з вшанування пам'яті загиблого військовослужбовця 80-тої аеромобільної бригади Ігоря Миколайовича Римара.

Ігор Миколайович Римар (Кузь) народився 16 квітня 1987 року в с. Трибухівці Бучацького району Тернопільської області. Проживав у с. Ріпинці Бучацького району.

9 листопада 2014 року був мобілізований в ЗСУ та направлений захищати державу в Зону АТО. 9 січня 2015 року під час атаки російських бойовиків на новий термінал аеропорту Донецька був важко поранений. Від розриву міни Ігорю відірвало руку, розтрощило щелепу і гортань. Більше семи годин побратими не могли винести пораненого з зони бойових дій та вивезти з аеропорту до шпиталю. Спочатку був Артемівськ, а потім —Харківський військовий шпиталь. Будучи беззбройними, під прицілом терористів, Ігоря 1,5 км виносили Петро Полицяк з побратимом Іваном. Більше двох тижнів воїн боровся за життя, переніс чотири операції. Він понад усе любив життя, а в житті кохав свою дружину і мріяв про дітей.

Помер 27 січня 2015 у Київському військовому клінічному центрі.

Залишилися мати і дружина Леся, з якою прожив тільки 2 роки і 4 місяці. Більше 200 тисяч зібраних коштів на лікування Ігоря дружина після похорону передала для поранених хлопців. Ще 200тисяч передала Бучацьким волонтерам для забезпечення всім необхідним наших земляків, котрі зі зброєю в руках боронили нас на передовій в зоні АТО. За ці гроші закуплялись тепловізори та бронежилети, військова форма та теплий одяг, заправлялись авто, що доправляли допомогу в найгарячіші і найнебезпечніші місця бойових дій. Завдяки цій допомозі збережено не одне життя наших вояків!

Вічна шана героям, загиблим за незалежність України! Пам’ять про них завжди житиме у наших серцях!