Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

16 грудня, відбулись урочистості приурочені Дню ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Голова районної ради Віталій Фреяк та голова районної державної адміністрації Віталій Бебих вітаючи чорнобильців, які брали участь у ліквідації наслідків чорнобильської трагедії, висловили глибоку вдячність за виявлені в тяжкий для України час високі людські якості, самовідданість та професіоналізм, побажали їм доброго здоров'я, щастя та благополуччя.

Відтак, керівники району виконали приємну місію і вручили героям-ліквідаторам пам’ятні відзнаки «30-та річниця аварії на Чорнобильській АЕС».

До слова, на сьогоднішній день в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває на обліку 172 особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: 1 категорії – 11 чоловік (учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 9 чоловік, потерпілих - 2 чоловіки.); 2 категорії – 81 чоловік (учасників – 75, потерпілих – 6); 3 категорії – 52 чоловік (учасників – 26, потерпілих – 26); 19 дітей та 9 вдів. Окрім того, 20 вдів, які не мають посвідчень.

Низький уклін і вічна слава нашим землякам, які не шкодуючи, нехтуючи своїм власним здоров’ям приймали участь у ліквідації страшної трагедії – аварії на ЧАЕС.