Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Відбулась 11-та сесія районної ради сьомого скликання

6 грудня відбулась 11-та сесія районної ради сьомого скликання. Сесія була присвячена святкуванню Дня місцевого самоврядування і розпочалась вона невеличким музичним привітанням від колективу районного будинку культури.

Під час сесії депутати розглянули ряд питань порядку денного, серед якого звіт голови районної ради з листопада 2015 року по грудень 2016 року.

Відтак, з нагоди свята, керівниками районної ради та райдержадміністрації було вручено грамоти депутатам районної ради за активну депутатську діяльність, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Окрім того, відбулось нагородження переможців щорічного районного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку». Зокрема, дипломи нагороджено: Берем’янську сільську раду, яка зайняла І місце і отримала 20 тисяч гривень; Переволоцьку і Трибухівську сільські ради, які зайняли ІІ місце і отримали по 10 тисяч гривень; Зубрецьку, Новопетликівську сільські ради та с. Соколів Золотопотіцької ОТГ, які зайняли ІІІ місце і отримали по 5 тисяч гривень.