Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

«За честь, за славу, за народ»

13 жовтня в районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди святкування Дня захисника України, 74-річниці утворення Української Повстанської Армії, Дня Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці.

В урочистому заході взяли участь голова районної ради Віталій Фреяк, голова районної державної адміністрації Віталій Бебих та його заступник Ігор Погонець, міський голова Йосиф Мосціпан, учасники АТО, представники районних служб, установ та організацій, волонтерських і громадських організацій, політичних партій, учнівська молодь та небайдужі жителі району.

Офіційна частина заходу розпочалась звучанням Державного Гімну України, після чого духовенство та всі присутні помолились за мир в Україні.

Далі слово для виступу було надано голові районної ради Віталію Фреяку, голові товариства «Меморіал» ім. В.Стуса Орисі Синенькій та отцю Юрію. Із промовою до своїх побратимів – учасників антитерористичної операції на Сході країни звернувся голова районної спілки ветеранів АТО.

Присутні в залі стоячи, з величезною повагою та вдячністю вітали оплесками наших захисників, а хвилиною мовчання вшанували полеглих героїв.

Після офіційної частини урочистостей всім присутнім була представлена тематична концертна програма «За честь, за славу, за народ», яку підготували учасники художньої самодіяльності Бучацького ПТУ №26. Талановиті вихованці училища під керівництвом викладачів закладу подарували учасникам заходу особливий настрій, сповнений історичною пам’яттю про часи козацької звитяги, великі дні Визвольних змагань та подій сьогодення.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся і голова районної державної адміністрації Віталій Бебих.

Цього ж дня, в знак шани і пам’яті, керівництво районної ради, райдержадміністрації та міської ради поклало квіти до могили воїнів УПА та меморіальної дошки Героїв Небесної Сотні у м. Бучач.