Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Відбувся фестиваль «Свято в старому замку».

04 вересня у с. Підзамочок відбувся фестиваль «Свято в старому замку». З вітальним словом до учасників та гостей свята звернулися Підзамочківський сільськй голова Іван Лепак, голова районної ради Віталій Фреяк та голова районної державної адміністрації Віталій Бебих.

Крім привітань, керівництво висловило слова подяки спонсорам та меценатам за сприяння та допомогу у організації і проведенні фестивалю «Свято у старому замку», побажали гарного настрою і миру. Також, зазначив Віталій Бебих, цього річ святкування поєдналось з відзначенням Дня підприємця, а мале та середнє підприємництво є основою економіки та розвитку нашого району, тому хотілося б відмітити власне мале підприємництво, яке в великій мірі також докладається до розвитку та благоустрою населених пунктів де вони здійснюють діяльність, активно долучаються до волонтерського руху, надають допомогу на потреби АТО. Виходячи з цих критеріїв, грамотами голів районної державної адміністрації, районної ради та Підзамочківської сільської ради нагороджено: Олега Захарчишина, Павла Василика , Івана Страшка, Володимира Вуїва, Ярослава Панькевича, Ярослава Годза, Ігоря Когута. За результатами проведеного конкурсу дитячого малюнка на тему: «Підприємництво очима дітей», малюнок Гойди Юрія - учня Бучацької ЗОШ І-ІІІст. №2, визначено найкращим, за що його відзначено грамотою та подарунком, також пам’ятними подарунками та грамотами відзначено таких учасників конкурсу: Сидорак Ірину - ученицю Бучацького центру дитячої та юнацької творчості «Сузір’я», Мегедин Ірину - ученицю Бучацької ЗОШ І-ІІІст. №1, Базюту Ярослава - учня Бучацької ЗОШ І-ІІІст. №1, Самбольську Ірину - ученицю Бучацької ЗОШ І-ІІІст. №3 та Драгомирецького Антона - учня Бучацької ЗОШ І-ІІІст. №2.

Представники духовенства відслужили молебень за мир і спокій в Україні, й хвилиною мовчання вшанували бійців, які загинули на сході України. Опісля урочистої частини відбулась концертна програма за участю учасників художньої самодіяльності Підзамочківської сільської ради, лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів Лесі Горлицької та Гала-концерт зірок естради. Завершили святкування концертною програмою гурту «Кавалєрка» та запальними танцями із Михайлом Бейком і гуртом «Світанок».

На подвір’ї замку відбулась презентація туристичних фірм та агенцій області, надавались послуги екскурсовода, діяльність розгорнуло містечко народних умільців та ремесел, а також парк розваг та атракціонів. Гостей свята гостинно пригощали ресторани та польова кухня.