Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Відбувся безкоштовний семінар-навчання щодо здійснення електронних державних закупівель в системі «PROZORRO»

17 серпня, у сесійній залі районної ради відбувся безкоштовний семінар-навчання щодо здійснення електронних державних закупівель в системі «PROZORRO».

Провела семінар заступник директора юридичної фірми «Світ права», лектор Львівської торгово-промислової палати Бахтіна Тамара Миколаївна.

Розпочинаючи семінар перший заступник голови РДА Іван Кузь зазначив, що основна мета семінару – ознайомитися зі змінами законодавства у сфері закупівель, отримати відповіді на актуальні питання щодо застосування Закону України «Про публічні закупівлі», який вступив в дію з 1 серпня 2016 року.

Учасників семінару (представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради, міської, сільських рад, підвідомчі підприємства, установи та організації, а також суб’єкти підприємницької діяльності) ознайомили із реалізацією реформи електронних державних закупівель, враховуючи вимоги Закону України «Про публічні закупівлі», детально проінформовано про практичні аспекти здійснення державних закупівель на даних електронних майданчиках, правила та особливості реєстрації, уточнення тендерних вимог, подачу пропозицій, проведення аукціону, кваліфікацію учасників та вибір переможців торгів.

Присутні отримати корисну, доступну інформацію та фахові відповіді на свої запитання, які виникли у них під час роботи з державними публічними закупівлями.