Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Подяки за добру роботу.

20 травня, голова Бучацької районної ради Віталій Фреяк та його заступник Василь Вонсяк вручили бригаді Стрийського "Мостобудівельного поїзда" подяки за виконання робіт на шляхопроводі в м.Бучачі по вулицях Б. Хмельницького та Підгаєцької.

Ці два мости над залізничною колією вже давно потребували ремонту, були небезпечними для руху транспорту та пішоходів. Звернення вирішити дану проблему поступали не лише від мешканців згаданих вулиць, але й від інших містян.

Керівництво районної ради ще в лютому місяці цього року ініціювало роботу комісії Львівської залізниці з питань проведення поточного ремонту колійних мостів у Бучачі. Пріоритетом були висунуті завдання щодо безпеки руху автомобілів та пішоходів. Справу не відклали «на колись», а у визначені комісією терміни було виконано перекриття проїжджої частини мосту на вулиці Б. Хмельницького, облаштовано пішохідний перехід. Також забезпечили аналогічним переходом міст на вулиці Підгаєцькій.

Заступник голови Бучацької райради Василь Вонсяк каже: « Відремонтовані мости коштом Львівської залізниці – це економія міського бюджету, адже щорічно з нього виділялися кошти на поточний ремонт, який аж ніяк не вирішував проблеми. Міст по вулиці Б. Хмельницького старий, йому понад сто років, жодного разу тут не проводили капітального ремонту, вже давно спеціалісти класифікують його стан як дефектний. Тож маємо домовленість з Львівською залізницею на проведення капітального ремонту в найближчі роки. Ми вдячні керівництву Львівської залізниці за розуміння, особливо уродженцю нашого району Роману Черніцькому , а також всім робітникам, які працювали на об’єктах».

Керівники райради також побували на відремонтованих об’єктах. І хоча бригада залізничників завершила основний фронт робіт, проте залишилися нюанси, які потрібно вирішити місцевими силами. Власне, самі громадяни готові підказати важливі деталі безпеки. Наприклад, на вулиці Богдана Хмельницького зустрілися з місцевою мешканкою Наталею Кущак. Жінка каже, що дуже задоволена облаштуванням пішохідного переходу,почувається безпечніше. Спокійніша за дітей, коли ті переходять міст. Пані Наталя також звернулася з проханням сприяти вдосконаленню безпеки перил, зробити густішою огорожу. А також таксист, котрий переїжджав щойно відремонтований міст, звернув увагу на те, що внутрішні перила моста варто пофарбувати в більш помітний колір, щоб не зливався з фоном полотна дороги. Голова райради Віталій Фреяк, запевнив, що всі побажання громадян буде враховано і втілено в життя.