Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Відбувся святковий концерт присвячений Дню матері

«Величне і прекрасне слово мати! Від неї все на світі навіть світ!» - під такою назвою 6 травня у районному будинку культури відбувся святковий концерт присвячений Дню матері.

Голова районної ради Віталій Фреяк та голова районної державної адміністрації Віталій Бебих привітали учасників святкового заходу. Вони побажали усім Матерям щастя, здоров’я, родинного благополуччя, взаєморозуміння, любові і тепла від своїх дітей, подякували за натхнену та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, терпіння, розуміння та надійну підтримку.

Окрім привітань, керівники району спільно із сектором у справах молоді та спорту райдержадміністрації вручили подяки багатодітним матерям - за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку та з нагоди Дня матері.

Після вручення подяк найщирішими словами і талановитими художніми номерами вітали Матерів студенти Бучацького коледжу Подільського ДАТУ. Гучні оплески та гарний настрій супроводжували весь концерт.