Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Щодо перезакладення документів
погосподарського обліку на 1 січня 2016 року

 

У зв’язку із закінченням терміну дії погосподарських книг на період 2011–2015рр., для забезпечення перезакладення документів погосподарського обліку наказом Держстату від 24.11.2015 №340 затверджені та вводяться в дію з 01 січня 2016 року форми погосподарського обліку для сільських, селищних та міських рад, які містять мінімальну кількість показників, необхідних для заповнення форм державних статистичних спостережень, проведення обстежень домогосподарств, а також для організації обліку особистих селянських господарств відповідно до Закону України «Про особисте селянське господарство». Погосподарський облік з 01 січня 2016р. буде проводитися за такими затвердженими формами первинної облікової документації (додаток 1):

Для сільської місцевості (обов’язково)

– форма №1 «Погосподарська книга»

Для міської місцевості (за потребою)

– форма №3 «Список осіб, яким надано земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель міських поселень».

5. Звертаємо Вашу увагу, що матеріали, які затверджені для ведення погосподарського обліку зазнали кардинальних змін. Втратили чинність ф.№2 «Алфавітна книга об'єктів погосподарського обліку», з ф.№1 вилучені показники щодо відомостей про членів домогосподарства, про житлові будинки, худобу та птицю, сільськогосподарську техніку в приватній власності, користуванні домогосподарства.

Разом з тим доводимо до Вашого відома, що для виконання органами місцевого самоврядування своїх повноважень затверджена форма № 1 погосподарського обліку може бути доповнена місцевими радами відповідно до прийнятих ними рішень і за їхнім бажанням іншими показниками.

Наприклад, для ведення погосподарського обліку:

1. Може використовуватись форма № 1, затверджена наказом Держстату від 24.11.2015 №340, доповнена на звороті пустими графами та рядками для внесення необхідної додаткової інформації (додаток 2).

2. Можуть продовжувати використовуватись форми погоспо-дарського обліку, затверджені наказом Держкомстату від 11.10.2010 № 418.

3. Місцеві ради можуть прийняти рішення про використання проектів форм погосподарського обліку, які були підготовлені з урахуванням зауважень і пропозицій, отриманих під час опитування голів (секретарів) місцевих рад (додаток 3).

Централізоване виготовлення бланкової продукції матеріалів погосподарського обліку на поліграфічній базі ГУС у Тернопільській області здійснюватись не буде.

Додатки:

1. Наказ Держстату від 24.11.2015 №340 та затверджені форма №1, форма №3;

2. Форма №1 з пустографкою;

3. Проект форм Погосподарського обліку (Титул, Форма №1, Форма №1 Вкладиш, Додаток_Перелік установ).