Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Відбулися збори голів місцевих рад району

10 березня 2016 року відбулися збори голів місцевих рад району на яких створено Бучацьку районну асоціацію органів місцевого самоврядування «Ради Бучаччини». Згідно інформації керуючого справами районної ради В.Григоришина метою створення добровільного об’єднання є взаємовигідна співпраця, більш ефективне здійснення власних повноважень, узгодження дій органів місцевого самоврядування щодо захисту прав та інтересів територіальних громад сіл, селища, міста Бучацького району, сприяння місцевому і регіональному розвитку.

Рішенням районної ради № 74 від 10 березня 2016 року надано згоду Бучацькій районній раді на вступ до Бучацької районної асоціації органів місцевого самоврядування «Ради Бучаччини», а також уповноважено голову районної ради Фреяка В.Й. представляти інтереси районної ради в асоціації.

Асоціація утворена на невизначений термін та має місцевий статус. Асоціація виступає за взаємовигідну співпрацю з органами, установами та організаціями, діяльність яких пов’язана з розвитком місцевого самоврядування, як в районі, так і за його межами. У своїй статутній діяльності асоціація незалежна від органів державної влади, їм не підзвітна, не підконтрольна, крім випадків передбачених законом.

Основними завданнями асоціації є координація роботи органів місцевого самоврядування, прийняття скоординованих рішень, обмін досвідом, взаємодія з органами державної влади та політичними партіями і об»єднаннями громадян, спільне вирішення питань, що входять до повноважень територіальних громад та органів місцевого самоврядування.

Асоціація буде об’єднувати зусилля органів місцевого самоврядування щодо захисту прав і законних інтересів територіальних громад, розв’язання спільних проблем, створення умов для більш ефективного здійснення повноважень місцевого самоврядування. Також надаватиме методичну, правову та інформаційну допомогу, буде узагальнювати і поширювати передовий досвід діяльності ОМС, і здійснюватиме інші повноваження передбачені проектом Статуту.

Асоціація буде взаємодіяти з органами державної влади при розробці та здійсненні державної політики у сфері місцевого та регіонального розвитку з метою узгодження місцевого та регіональних інтересів згідно Закону України «Про асоціації органів місцевого самоврядування». Бучацька районна асоціація органів місцевого самоврядування «Ради Бучаччини» є юридичною особою.

На наступних зборах районної асоціації органів місцевого самоврядування будуть розглядатися питання затвердження Статуту, обрання голови правління та членівта правління районної асоціації органів місцевого самоврядування «Ради Бучаччини».