Студія Creative Київ - створення веб сайту ексклюзивно для Бучацької районної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховна Рада

Верховна Рада

Сайт президента України

Кабінет мінвстрів

Офіційний портал публічних фінансів України

Офіційник вісник України

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Відбулось засідання 5-тої сесії Бучацької районної ради

10 березня 2016 року відбулася 5-та сесія районної ради на якій розглянуто 32 питання порядку денного. Із заявою від громадських і політичних організацій Бучаччини щодо очищення влади до сесії звернувся депутат районної ради, голова РО Народного Руху України І.Козира. Депутати внесли зміни в регламент районної ради, згідно якого всі рішення прийматимуться поіменним голосуванням. На пропозицію депутата обласної ради В.Бабали районна рада прийняла рішення про заборону будівництва каскаду ГЕС на р.Дністер в межах Національного парку «Дністровський каньйон».

Головним було питання звіту райдержадміністрації про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2015 рік та затвердження програми на 2016 рік.

На своєму засіданні районна рада ініціювала створення Бучацької районної асоціації органів місцевого самоврядування «Ради Бучаччини», затвердила положення про щорічний районний конкурс «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку», затвердила ряд районних програм, а саме: розвитку туризму, оздоровлення і відпочинку дітей, сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян та розглянула і прийняла рішення по інших питання порядку денного сесії.